Hope Point Church
New Years Eve 2023 – Ukrainian Notes
December 31, 2023

New Years Eve 2023 – Ukrainian Notes

December 31, 2023

Sermon Scripture Translations

Sunday, December 31, 2023

UKRAINIAN

Благословенна Упевненість (Blessed Assurance)

Примітка пастора: сьогоднішнє послання трохи незвичне. Моє навчання мотивується піснею, яку співав гурт, “Blessed Assurance”. Ця пісня є гімном, написаним у 1873 році жінкою на ім’я Фанні Кросбі. Фанні була сліпою, коли їй було шість тижнів, але вона була сповнена великої впевненості, що Бог добрий, навіть коли Він веде нас через болісні обставини. Її довіру до Бога можна побачити в прекрасних словах, які вона написала про Ісуса Христа. Мета моєї сьогоднішньої проповіді полягає в тому, щоб розглянути деякі ключові фрази, які Фанні написала у своїй пісні, і побачити, як вони пов’язані з деякими ключовими віршами Святого Письма в Римлянам 8. У своєму сьогоднішньому навчанні я зроблю три зауваження щодо певних фраз у пісні Фанні, а потім покажіть вірші з Римлян 8, які вчать, що фрази в пісні правдиві.

1. Ми отримали нове народження від Божого Духа –

Фанні Кросбі використала цю фразу у своїй пісні – «народжена духом». Цю фразу підтверджує такий вірш:

Romans 8:11 // К Римлянам 8:11

11 Якщо Дух Божий воскресив Ісуса із мертвих і живе в вас, то Той, Хто воскресив Ісуса з мертвих, дасть життя і вашим смертним тілам через Дух, який живе в вас.

Примітка пастора: Дух допомагає нам побачити, що Бог гідний нашого послуху. Він дає нам бажання і силу слухатися Господа.

Romans 8:13 // К Римлянам 8:13

13 Бо якщо житимете під її владою, то прийде духовна смерть. Якщо за допомогою Духа Святого позбавляєтеся тілесних вчинків, то матимете справжнє життя.

Записка пастора». Фанні фразу в її пісні – «Ідеальне підпорядкування, ідеальне захоплення. Бачення захвату тепер спалахують на моєму погляді». Вона пише про той чудовий день на небі, коли ми будемо сповнені бажання і здатності досконало слухатися Господа – тому що ми досконало побачимо Його красу. Ті, хто йде за Христом, чекають того дня, коли це станеться.

Romans 8:23 // К Римлянам 8:23

23 І не лише світ, але ми також чекали, відчуваючи біль. Ми, хто має Дух Святий, як перший зародок благословення Божого, поки що ми терпляче очікуємо повного усиновлення, коли Бог визволить наші тіла.

2. Ми були усиновлені Богом великою ціною

Фанні Кросбі радіє цій реальності, вживаючи дві фрази: «покупка Бога» і «омитий Його кров’ю». Ці дві фрази говорять нам, що Бог любить нас настільки, що Він був готовий пожертвувати всім, щоб привести нас у Свою сім’ю.

Romans 8:15 // К Римлянам 8:15

15 Адже Дух, який ви одержали, не перетворює вас на рабів і не змушує знову боятися, а робить вас усиновленими дітьми Божими. І через Духа ми вигукуємо: «Авва!»[a]—що означає: «Батько!»

1 Peter 1:18-19 // 1-е Петра 1:18-19

18-19 Ви знаєте, що не тлінним сріблом та золотом вас було викуплено від марного життя, якому ви навчилися від ваших предків, а дорогоцінною кров’ю чистого і непорочного Ягняти—кров’ю Христа.

3. Ми успадкуємо все, що належить Ісусу

У своїй пісні Фанні пише такі слова:

«Благословенна впевненість, Ісус мій! О, яке передчуття божественної слави!

Спадкоємець спасіння…»

Примітка пастора: Ключовою фразою є «спадкоємець», що стосується особи, яка має законне право на власність іншої особи після смерті цієї особи.

Romans 8:17 // К Римлянам 8:17

17 А раз ми Божі діти, то ми й спадкоємці Його, як і Христос, але мусимо страждати разом з Христом, щоб розділити із Ним Його славу.

Примітка пастора: Біблія вчить, що кожен, хто є Божою дитиною, хто відкрив своє життя для Ісуса Христа, відчує всю радість на небі, яку відчуває Христос. Усе, що належить Єдинородному Сину Божому, буде розділено з нами, усиновленими дітьми Бога.

Примітка пастора: Мета цього вчення про впевненість у Римлян 8 полягає в тому, щоб дати нам мужність і впевненість страждати з надією.

Romans 8:17-18 // К Римлянам 8:17-18

17 А раз ми Божі діти, то ми й спадкоємці Його, як і Христос, але мусимо страждати разом з Христом, щоб розділити із Ним Його славу.

Слава у майбутньому

18 Я вважаю, що наші страждання у цьому житті нічого не варті порівняно з тією великою славою, яку ми матимемо в майбутньому.

Примітка пастора: після того, як я закінчу викладати, ми покажемо відео, зняте в будівлі церкви Hope Point до того, як її відремонтувала будівельна компанія чотири роки тому. Коли будівлю побудували ново, вона стала символом того, що Бог може зробити з нашим життям. Він міг забрати життя, яке не було прекрасним, і зробити його красивим. Ось що обіцяє Святе Письмо:

2 Corinthians 5:17 // 2-е к Коринфянам 5:17

17 Отже, хто перебуває в Христі, той є вже новим створінням[a]. Старе минуло, а нове настало!

Примітка пастора: Відео, яке буде показано в кінці служби, це пісня під назвою «Слава Христу». Його співають під музику пісні, яка часто звучить в Америці напередодні Нового року, «Auld Lang Syne».

 

Save PDF Locally

Click to save a copy of the filled-in notes to a PDF file on your device

Save PDF to Google Drive

(Android & PC Only) Click to save a copy of the filled-in notes to a PDF file on your Google Drive account

Send to Email

Enter your email address below to receive a copy of your filled in notes